HAKKIMIZDA

Resif Sera Teknolojileri A.Ş olarak seracılık sektöründe 2017 yılından itibaren dünya standartlarında üretim ve kurulum yapmaktayız. Modern sera sistemleri sektöründe projelendirme, kurulum, üretim, ithalat ve ihracat operasyonları ile sektörün öncü firmalarından birisi olarak hizmet vermekteyiz. Bizler, sahip olduğumuz bu teknoloji ve tecrübemizle sizler için profesyonel seralar kurmakta, sera sistemleri ve sera ekipmanları başarıyla üretmekteyiz.

Anahtar teslimi sera projelerinin geliştirilmesinde uzmanlaşmış kadromuzla, müşterilerimize hızlı, verimli ve uygun maliyetli bir başlangıç yapmak için ihtiyaç duydukları her konuda destek sağlamaktayız. Başarılı bir sera projesinin geliştirilmesi ve uygulanmasında her yönüyle ilgilenerek müşterilerimizin istek ve sorununa çözüm ortağıyız.

VİZYONUMUZ

Sağlam ve güvenilir ekonominin ancak üretim ile olacağını benimseyen firmamız, üretmek ve üretmeye yön vermek adına ülkemiz tarımının modernleşerek kaliteli ve sağlıklı ürünler yetiştirmesini, bu üretim sırasında üreticinin gelirini maksimum düzeye çıkartarak giderleri minimumda tutmayı, otomasyona yönelik projeler geliştirerek üretim aşamasındaki ürünleri izleme ve kontrol edip zaiyatı azaltmayı ve dışardan gelen hastalıkları önlemek amacı ile mühendislik çözümlerini ulusal standartlarda çözümleyerek yatırımcılarına sunmayı hedefler.

Resif Sera